parallax background

 
parallax background

Nagłośnienie imprez

Nagłośnienie

 

Wynajem nagłośnienia

W ramach świadczonych usług proponuję fachowe nagłośnienie imprez we Wrocławiu oraz okolicach. Zapewniam wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczenie, które pozwala mi obsłużyć każdego rodzaju event pod kątem technicznym na najwyższym poziomie. Oprócz wynajmu nagłośnienia proponuję usługi związane z realizacją i obsługą instalacji zarówno w pomieszczeniach, jak i plenerze.

Jako doświadczony DJ, który zapewnia oprawę muzyczną różnego rodzaju spotkań i wydarzeń, wiem doskonale, jak ważne jest dobre nagłośnienie. Nawet najlepsza muzyka nie ma szans dotrzeć do słuchaczy bez odpowiedniego sprzętu oraz dobrze zaplanowanej instalacji akustycznej. Ma to znaczenie nie tylko na koncertach granych na żywo, ale także podczas wszelkich imprez tanecznych, gdzie zarówno zbyt głośna, jak i słabo słyszalna muzyka może dość szybko zniechęcić ludzi do zabawy. 

Jeśli chcesz, by Twój event był pod tym względem udany, powierz jego nagłośnienie profesjonaliście. Dysponuję nowoczesnymi urządzeniami na wynajem, ale także odpowiednią wiedzą, dzięki której jestem w stanie zapewnić perfekcyjną obsługę dźwiękową każdej imprezie bez względu na jej wielkość oraz miejsce. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę specyficzne warunki oraz wymagania Klientów. Na moją pomoc możesz liczyć podczas organizacji wydarzeń o przeróżnym charakterze. Należą do nich:

 • wesela,
 • bankiety i bale,
 • imprezy firmowe,
 • konferencje,
 • festyny, koncerty, zabawy miejskie itp. 
Posiadam zestawy nagłośnieniowe dostosowane do imprez odbywających się w pomieszczeniach i plenerze, a także zapewniające idealną jakość dźwięku w zależności od charakteru spotkania.

Wynajem nagłośnienia we Wrocławiu

Profesjonalna organizacja imprezy wymaga zatrudnienia fachowców, ale także zastosowania specjalistycznego sprzętu. Polecam swoje usługi obejmujące wynajem oraz pomoc w obsłudze akcesoriów gwarantujących najwyższą jakość dźwięku i niesamowite wrażenia słuchowe. Bez względu na charakter wydarzenia dostarczę odpowiedni zestaw nagłośnieniowy, który będzie perfekcyjnie dopasowany do przestrzeni i warunków akustycznych, a także do planowanego repertuaru. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na najlepsze brzmienie, ale także na optymalne koszty przedsięwzięcia.

Oprócz dostarczenia urządzeń i wszystkich niezbędnych elementów systemu nagłośnienia zapewniam kompleksowe usługi związane z ich obsługą – m.in. montaż, strojenie i konfigurację, a także późniejszą realizację dźwięku z użyciem najlepszych w swojej klasie konsolet cyfrowych.

Moje wieloletnie doświadczenie, a także stosowanie wyłącznie najlepszego sprzętu gwarantują najwyższą jakość usług. Z powodzeniem obsługuję zarówno kameralne, jak i duże imprezy, dlatego zachęcam do skorzystania z moich świadczeń oraz zestawów nagłośnieniowych na wynajem. Zapraszam również do zapoznania się z pozostałą ofertą dotyczącą m.in. kompleksowej organizacji eventów pod kątem oprawy muzycznej, oświetlenia, efektów specjalnych oraz usług konferansjerskich. 
parallax background

Kontakt do Dj Mario:

Serdecznie Zapraszam

  Polecam

  • dj chris wroclaw
  • Fotograf Łukasz Sztybe
  • Bukiety,Wiązanki,Strojenie samochodów i kościołów tel : 605105788
  • Hotel Jasek